KM/8026/M/100
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
48 varianter
Valgt variant:
KM/8026/M/100
Ø25 DV ISO cyl m broms
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Norgren
Diameter inner cylinder
25 mm
Material
Stainless steel
Pressure max.
10 bar
Pressure min.
1 bar
Stroke
100 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-10 °C