RT/57240/M/40
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
50 varianter
Valgt variant:
RT/57240/M/40
Ø40 DV cylinder
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Norgren
Diameter inner cylinder
40 mm
Pressure max.
10 bar
Pressure min.
1 bar
Stroke
40 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-10 °C