M/61032/MR/25
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
36 varianter
Utvald variant:
M/61032/MR/25
Ø32 DV Linjärcylinder
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv. cylinder
32 mm
Dämpningstyp
Buffert
Gänga
G 1/8 BSP
Märke namn
Norgren
Slaglängd
25 mm
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-10 °C
Tryck max.
10 bar
Tryck min.
1 bar