KM/8026/M/100
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
48 varianter
Utvald variant:
KM/8026/M/100
Ø25 DV ISO cyl m broms
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv. cylinder
25 mm
Gäng kolvstång
M10x1,25
Gänga
G 1/8 BSP
Märke namn
Norgren
Slaglängd
100 mm
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-10 °C
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Tryck max.
10 bar
Tryck min.
1 bar