RM/92020/M/25
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
53 variants
Chosen variant:
RM/92020/M/25
Ø20 DV Kompaktcylinder
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv. cylinder
20 mm
Märke namn
Norgren
Slaglängd
25 mm
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-5 °C
Tryck max.
10 bar
Tryck min.
1 bar