RM/92032/M/40
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
53 varianter
Valgt variant:
RM/92032/M/40
Ø32 DV kompaktcylinder
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Norgren
Diameter inner cylinder
32 mm
Pressure max.
10 bar
Pressure min.
1 bar
Stroke
40 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-5 °C