KM/8020/M/250
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
48 varianter
Valgt variant:
KM/8020/M/250
Ø20 DV ISO cylinder
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inv. cylinder
20 mm
Gäng kolvstång
M6
Gänga
G 1/8 BSP
Märke namn
Norgren
Slaglängd
250 mm
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-10 °C
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Tryck max.
10 bar
Tryck min.
1 bar