RM/92063/M/30
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
53 varianter
Valgt variant:
RM/92063/M/30
Ø63 DV kompaktcylinder
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv. cylinder
63 mm
Gänga
G 1/4 BSP
Märke namn
Norgren
Slaglängd
30 mm
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-5 °C
Tryck max.
10 bar
Tryck min.
1 bar