DM80066K16
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
DM80066K16
Koppling Pyplok Rak, 16S, Utv-M 24x1.5 mm Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
62,99 mm
B
23,7 mm
C
32 mm
D
26,92 mm
Diameter rör
16 mm
Materialkvalitet
ASTM-A479/A182-316
Märke namn
Pyplok
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Förpackningsstorlek
Streckkod
256459
Bruttovikt
0,127 Kg
Nettovikt
0,127 Kg
Ursprungsland
esp
Produktinformation
Måttskiss
Koppling Pyplok Rak, 16S, Utv-M 24x1.5 mm