DM8001K25
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
9 varianter
Valgt variant:
DM8001K25
Koppling Pyplok Rak, Inv-M 25 mm Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
A
84,07 mm
B
35,31 mm
C
41,91 mm
Diameter rör
25 mm
Materialkvalitet
ASTM-A479/A182-316
Märke namn
Pyplok
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Vinkel
0 °
Package size
Barcode
325831
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
esp
Product information
Measure sketch
Koppling Pyplok Rak, Inv-M 25 mm
Artikel datablad
Others has been looking for
Koppling Pyplok Rak, Rörlig mutter 38S, Inv-M 52x2.0 mm Stål