DM8003K38
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
DM8003K38
Koppling Pyplok 90K, Inv-M 38 mm Syrafast
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
107,95 mm
B
63,5 mm
C
54,61 mm
Diameter rör
38 mm
Materialkvalitet
ASTM-A479/A182-316
Märke namn
Pyplok
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Vinkel
90 °
Pakke str.
Stregkode
325838
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
esp
Produkt information
Målskitse
Koppling Pyplok 90K, Inv-M 38 mm
Artikel datablad
Andre kigger på
Koppling Pyplok Rak, Rörlig mutter 38S, Inv-M 52x2.0 mm Stål
Varenummer:
DM80068G38
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Koppling Pyplok Rak med stopp, Inv-M 50 mm Syrafast
Varenummer:
DM8002K50
Min. bestillingsenhed er:
Koppling Pyplok Rak, Utv-G 1.1/4'' - Rör 38 mm Syrafast