BA-048-052
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
55 varianter
Utvald variant:
BA-048-052
Hylsa i stål
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv.
48 mm
Diameter utv.
52 mm
Längd
46 mm