Spole M19-12D-33W-DN
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Diameter inv.
19.15 mm
Effekt W
22 W
Kontakt typ
DIN 43650 Form A
Längd
56 mm
Modell
M19
Modell kod
M19-12D-33W-DN
Märke namn
Danfoss
Skyddsklass
IP 65
Spänning
12 V