Spole H16-24D-29W-DE 24VDC 29W
ID=16.1mm L=49.8mm, Deutsch
…
Läs mer
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
20 varianter
Utvald variant:
Spole H16-24D-29W-DE 24VDC 29W
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv.
16.1 mm
Effekt W
29 W
Kontakt typ
Deutsch
Längd
49.8 mm
Modell
H16
Märke namn
Danfoss
Skyddsklass
IP 69K
Spänning
24 V
Ström
DC
Förpackningsstorlek
Streckkod
369365
Bruttovikt
0,24 Kg
Nettovikt
0,24 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
ID=16.1mm L=49.8mm, Deutsch