08G15FDLORX45
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
16 varianter
Utvald variant:
08G15FDLORX45
Presskoppling 45°, Ø1/2'', Inv-M22-DKO-15L
Specifications
Dimensions and shipping
A
84,4 mm
Arbejdstryk
35 MPa
B
47 mm
D
1/2"
DN
12 mm
Diameter rør
15 mm
E
20,2 mm
H
27 mm
Korrosions resistens
500 hours salt spray ASTM B-117
Model kode
8G-15FDLORX45
Mærke navn
Gates
Overfladebehandling
TuffCoat™
Pakningsmateriale
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Serie
L
Slangekoblingstype
Med hylsa
Slangestørrelse
1/2 "
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tilspændingsmoment
52 - 58 Nm