08G15FDLORX
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
16 varianter
Valgt variant:
08G15FDLORX
Presskoppling Rak, Ø1/2'', Inv-M22-DKO-15L
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
63,5 mm
B
26 mm
D
1/2"
DN
12 mm
Diameter rør
15 mm
H
27 mm
Korrosions resistens
500 hours salt spray ASTM B-117
Model kode
8G-15FDLORX
Mærke navn
Gates
Overfladebehandling
TuffCoat™
Pakningsmateriale
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Serie
L
Slangekoblingstype
Med hylsa
Slangestørrelse
1/2 "
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tilspændingsmoment
52 - 58 Nm
Tryk maks.
350 bar