08G15MSP
Package size:
50 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
8 variants
Chosen variant:
08G15MSP
Presskoppling Rak, Ø1/2'', Studs 15 mm
Specifications
Dimensions and shipping
A
77,3 mm
B
39,8 mm
D
1/2"
DN
12 mm
I
15 mm