08GS15MDL
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
5 varianter
Utvald variant:
08GS15MDL
Presskoppling GS Rak, Ø 1/2'', Utv-M 22x1,5, L-klass
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
63 mm
Arbetstryck
42 MPa
B
25,5 mm
D
1/2"
DN
12 mm
Diameter rör
15 mm
Gänga utv.
M22x1,5
H
24 mm
Modell kod
8GS-15MDL
Märke namn
Gates
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
500 hours salt spray ASTM B-117
Serie
L
Slangdimension
1/2 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Tillverkningsmaterial
Stål
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
TuffCoat™
Åtdragning moment
52 - 58 Nm