06G12MDH
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
12 variants
Chosen variant:
06G12MDH
Presskoppling Rak, Ø3/8'', Utv-M20-DKS-12
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
57,5 mm
B
29,6 mm
D
3/8"
DN
10 mm
Diameter rör
12 mm
Gänga utv.
M20x1,5
H
24 mm