06G10FDHORX45
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
9 varianter
Valgt variant:
06G10FDHORX45
Presskoppling 45°, Ø3/8'', Inv-M18-DKO-10S
Specifications
Dimensions and shipping
A
68,5 mm
B
40,5 mm
DN
10 mm
Diameter rör
10 mm
E
18,6 mm
H
22 mm
Modell kod
6G-10FDHORX45
Märke namn
Gates
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
500 hours salt spray ASTM B-117
Serie
S
Slangdimension
3/8 "
Slangkopplingstyp
Med hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Vinkel
45 °
Ytskiktbehandling
TuffCoat™
Åtdragning moment
38 - 42 Nm
Package size
10 st
Barcode
199898
Gross weight
0,10 Kg
Net weight
0,10 Kg
Country of origin
CZE
Intrastat code
Product information
Measure sketch
Invändig metrisk gänga med 24 gr. kona med O-ring.
Artikel datablad
Others has been looking for
Presskoppling Rak, Ø3/8'', Inv-G3/8''
Partnumber:
06G06FBSPORX
Package size:
Min. order quantity is:
1 st
Presskoppling Rak, Ø3/8'', Inv-JIS/G-3/8'', Toyota
Partnumber:
06G06FJISX
Min. order quantity is:
Presskoppling Rak, Utv-NPTF
Presskoppling Rak, Utv-NPTF
06G06MPX
Presskoppling Rak, Ø3/8'', Inv-ORFS-13/16''
06G08FFORX
Presskoppling 45°, Ø3/8'', Inv-JIC-3/4''
06G08FJX45
Presskoppling 90°, Ø3/8'', Inv-JIC-9/16''
06G06FJX90M
06G08FJX90M
Presskoppling Rak, Ø3/8'', Utv-ORFS-13/16''
06G08MFFOR
06G06FFORX
06G06MFFOR
06G06FJX45
Presskoppling Rak, Ø3/8'', Studs 10 mm
06G10MSP
100 st
Presskoppling Rak, Ø3/8'', Studs 12 mm