RSGU1-20-20
Pakkauskoko:
25 st
Pienin tilausmäärä on:
1 st
KATSO MUUT VARIANTIT
144 varianttia
Valittu variantti:
RSGU1-20-20
Rubber lined p-clip 20.0 mm Band width: 20mm for M8 screw W1
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
8,0 mm
Diameter inner
20 mm
Material
Steel
Material quality
1,0935
DIN 3016 Form D
Surface treatment
Zinc coating (CR III)
Width
20 mm
Förpackningsstorlek
25 st
Streckkod
224763
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ESP
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Product catalog
Andra tittar på
Rubber lined p-clip 48.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1