4100-12-06-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
22 variants
Chosen variant:
4100-12-06-SY
3/8" Insert - ø12 pipe - AISI316
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
0 °
Brand Name
Hydraspecma
Diameter pipe
12 mm
Hose coupling type
For separate ferrule
Hose size
3/8 "
L
61 mm
L1
29,5 mm
L2
26,5 mm