4822-10-06-SY
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
30 varianter
Valgt variant:
4822-10-06-SY
Presskoppling Rak Inv-M18, Ø3/8'', Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rør
10 mm
Materiale
Rostfritt stål
Materialekvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Model kode
Mærke navn
Hydraspecma
Nøglevidde
22 mm
Pakningsmateriale
S
Slangekoblingstype
Till lös hylsa
Slangestørrelse
3/8 "
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tilspændingsmoment
25 Nm