4190-12-06-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
12 variants
Chosen variant:
4190-12-06-SY
3/8" Insert - ø12 pipe - 90° - AISI316
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Angle
90 °
Brand Name
Hydraspecma
Diameter pipe
12 mm
Hose coupling type
For separate ferrule
Hose size
3/8 "
L
64 mm
L1
29,5 mm
L2
57 mm