4100-12-06-SY
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
22 varianter
Valgt variant:
4100-12-06-SY
PRESSNIPPEL 4100 12MM SL3/8 SY
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rör
12 mm
L
61 mm
L1
29,5 mm
L2
26,5 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
Märke namn
Hydraspecma
Serie
L, S
Slangdimension
3/8 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Vinkel
0 °
Pakke str.
Stregkode
225087
Brutto vægt
0,02 Kg
Netto vægt
0,02 Kg
Oprindelsesland
ESP
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
Rostfri presskoppling. Rörstuds med metriskt yttermått.
Links
Produktdatablad
Produktdatablad
Andre kigger på
Presskoppling Rak Inv-G3/8'' Ø3/8'' Pressad mutter, Syrafast
Varenummer:
4021-06-06-SY
Min. bestillingsenhed er:
PRESSNIPPEL 4091 IG3/8 SL3/8
PRESSNIPPEL 4091 IG3/8 SL3/8
Varenummer:
4091-06-06-SY
20 st
Pressnippel rak DKS M20x1.5
Pressnippel rak DKS M20x1.5
Pressnippel rak DKOL M18x1.5 SL3/8'' Syrafast
Presskoppling Rak Inv-M20, Ø3/8'', Syrafast
Pressnippel 90B L-klass Syrafast
Presskoppling Rak Utv-G 3/8'' Ø3/8'', Syrafast
PRESSNIPPEL 4091 IG1/2 SL3/8
PRESSNIPPEL 4091 IG1/2 SL3/8
PRESSNIPPEL 4892 IM20 SL3/8 SY
PRESSNIPPEL 4892 IM20 SL3/8 SY
Presskoppling 90K Inv-G3/8'', Ø3/8'', Slip-On, O-ring
200 st
PRESSNIPPEL 4842 IM22 SL3/8 SY
PRESSNIPPEL 4842 IM22 SL3/8 SY
Presskoppling 90°, JIC-9/16'', Ø3/8'', syrafast
PRESSNIPPEL 4915 BM16 SL3/8
PRESSNIPPEL 4915 BM16 SL3/8
PRESSNIPPEL 4031 IG1/2 SL3/8SY PLANTÄTAD
PRESSNIPPEL 4190 12MM SL3/8 SY
PRESSNIPPEL 4190 12MM SL3/8 SY