4722-18-06-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
32 variants
Chosen variant:
4722-18-06-SY
Pressnippel rak DKOL M26x1.5 SL3/8'' Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
18 mm
L
59,5 mm
L1
29,5 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Märke namn
Hydraspecma
Packningsmaterial
L
Slangdimension
3/8 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Vinkel
0 °
Åtdragning moment
40 Nm