4722-12-06-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
32 varianter
Utvald variant:
4722-12-06-SY
Pressnippel rak DKOL M18x1.5 SL3/8'' Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
12 mm
L
52,5 mm
L1
29,5 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
22 mm
Packningsmaterial
L
Slangdimension
3/8 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Vinkel
0 °
Åtdragning moment
25 Nm