4100-10-06-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
22 varianter
Utvald variant:
4100-10-06-SY
3/8" Insert - ø10 pipe - AISI316
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
0 °
Brand Name
Hydraspecma
Diameter pipe
10 mm
Hose coupling type
For separate ferrule
Hose size
3/8 "
L
61 mm
L1
29,5 mm
L2
26,5 mm