4822-16-06-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
30 varianter
Utvald variant:
4822-16-06-SY
Presskoppling Rak Inv-M24, Ø3/8'', Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
16 mm
Märke namn
Hydraspecma
Packningsmaterial
S
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Vinkel
0 °
Åtdragning moment
40 Nm