4742-10-06-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
18 varianter
Utvald variant:
4742-10-06-SY
Presskoppling 45°, Inv-M16, Ø3/8'', Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
10 mm
HEX 1
19 mm
L
83 mm
L1
29,5 mm
L2
25 mm
Nyckelstorlek
19 mm
R1
M16x1,5
Slangdimension
3/8 "
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Åtdragning moment
18 Nm
ØC
7 mm