RSGU1-6-15-W4
Package size:
500 st
Min. order quantity is:
500 st
SEE OTHER VARIANTS
73 variants
Chosen variant:
RSGU1-6-15-W4
Gummiklammer, 6mm, B=15, För M6, W4
Specifications
Dimensions and shipping
Bredd
15 mm
Diameter bulthål
5,0 mm
Diameter inv.
6 mm