RSGU1-57-20
Package size:
50 st
Min. order quantity is:
50 st
SEE OTHER VARIANTS
144 variants
Chosen variant:
RSGU1-57-20
GUMMIKLAMMER 1-57-20
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
8,0 mm
Diameter inner
57 mm
Material
Stål
Material quality
1,0935
Sealing material
EPDM
Standard DIN
DIN 3016 Form D
Surface treatment
Zink coating (CR III)
Width
20 mm
Förpackningsstorlek
Streckkod
164703
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ESP
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Produktkatalog
Andra tittar på
Rubber lined p-clip 48.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1