RSGU1-28-25
Package size:
50 st
Min. order quantity is:
50 st
SEE OTHER VARIANTS
144 variants
Chosen variant:
RSGU1-28-25
GUMMIKLAMMER 1-28-25
Specifications
Dimensions and shipping
Bredd
25 mm
Diameter bulthål
10,0 mm
Diameter inv.
28 mm