RSGU1-11-15
Förpackningsstorlek:
250 st
Minsta beställningskvantitet:
250 st
SE ANDRA VARIANTER
144 varianter
Utvald variant:
RSGU1-11-15
Gummiklammer, 11mm, B=15, För M6, W1
Specifications
Dimensions and shipping
Bredd
15 mm
Diameter bulthål
6,0 mm
Diameter inv.
11 mm