NDG108-110C56
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
59 varianter
Utvald variant:
NDG108-110C56
AXELKOPPLING OMT MOTOR
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Hydraspecma
Diameter outer
108 mm
Motor power
33 kW
Shaft diameter
55 mm
Shaft keyway
16,0 mm