ND48CC22
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
59 varianter
Utvald variant:
ND48CC22
AXELKOPPLING OMT PUMP
Specifications
Dimensions and shipping
Axel diameter
19,05 mm
Axel kilspår
4,76 mm
Axeltyp
Cylindrisk
Diameter utv.
48 mm
Motoreffekt
1,1 kW
Märke namn
Hydraspecma
Package size
Barcode
191772
Gross weight
0,05 Kg
Net weight
0,05 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information
AXELKOPPLING OMT PUMP
Tekniska data
Others has been looking for
Rubber lamella for coupling
Rubber lamella for coupling
Partnumber:
EGE0
Package size:
Koblingsdel, 19mm.
Koblingsdel, 19mm.