ND108H5D35
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
59 varianter
Utvald variant:
ND108H5D35
AXELKOPPLING OMT PUMP
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Axel diameter
25,4 mm
Axel kilspår
6,35 mm
Diameter utv.
108 mm
Moment nominellt
210 daNm
Motoreffekt
33 kW