LNGF2127127PP
Förpackningsstorlek:
25 st
Minsta beställningskvantitet:
25 st
SE ANDRA VARIANTER
3 varianter
Utvald variant:
LNGF2127127PP
Rörklamma Dubbel Ø12.7mm, Lätta Serien, Polypropylen
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal bultar
1
B
14,5 mm
D1
12,7 mm
D3
6,8 mm
Diameter rör
12,7 mm
Färg
Grön
Modell kod
LNGF-212.7/12.7-PP
Märke namn
Stauff
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylen
Typ
Profilerad
d2
12,7 mm
Förpackningsstorlek
Streckkod
314628
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
Måttskiss
Rörklammer PP dubbel
Artikel datablad
Andra tittar på
Röklammerpar, lätt serie, dubbel, Polypropylen, grön - LNG
Artikelnummer:
LNGF31515PA
Rörklamma Dubbel Ø15mm, Lätta Serien, Polyamid