LBG422/22PP
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
7 varianter
Utvald variant:
LBG422/22PP
Rörklamma Dubbel Ø22mm, Lätta Serien, Polypropylen
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal bultar
1
B
20 mm
D1
22 mm
D3
6,8 mm
D4
7 mm
Diameter rör
22 mm
Färg
Svart
H
30 mm
L1
70 mm
L2
38 mm
Modell kod
LBG-422/22-PP
Märke namn
Stauff
S
2 mm
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylen
Typ
Profilerad
d2
22 mm
Åtdragning moment
4 Nm
Förpackningsstorlek
Streckkod
467484
Bruttovikt
0,01 Kg
Nettovikt
0,01 Kg
Ursprungsland
DEU
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Rörklamma Dubbel Ø22mm Lätta Serien. - Black PP
Artikel datablad
Andra tittar på
Rörklammer, lätt serie, dubbel, Polypropylen - LBG
Artikelnummer:
LBG316/16PP
10 st
Rörklamma Dubbel Ø15mm, Lätta Serien, Polyamid