LNGF4213213PA
Förpackningsstorlek:
25 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
3 varianter
Utvald variant:
LNGF4213213PA
Rörklamma Dubbel Ø21.3mm, Lätta Serien, Polyamid
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal bultar
1
B
14,5 mm
D1
21,3 mm
D3
6,8 mm
Diameter rör
21,3 mm
Färg
Grön
Modell kod
LNGF-421.3/21.3-PA
Märke namn
Stauff
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylen
Typ
Profilerad
d2
21,3 mm