LNGF2127127PP
Pakke str.:
25 st
Min. bestillingsenhed er:
25 st
SE ANDRE VARIANTER
3 varianter
Valgt variant:
LNGF2127127PP
Rörklamma Dubbel Ø12.7mm, Lätta Serien, Polypropylen
Specifications
Dimensions and shipping
Antal bultar
1
B
14,5 mm
D1
12,7 mm
D3
6,8 mm
Diameter rör
12,7 mm
Färg
Grön
Modell kod
LNGF-212.7/12.7-PP
Märke namn
Stauff
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylen
Typ
Profilerad
d2
12,7 mm
Package size
Barcode
314628
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Measure sketch
Rörklammer PP dubbel
Artikel datablad
Others has been looking for
Röklammerpar, lätt serie, dubbel, Polypropylen, grön - LNG
Partnumber:
LNGF31515PA
Package size:
Min. order quantity is:
1 st
Rörklamma Dubbel Ø15mm, Lätta Serien, Polyamid
Partnumber:
LNGF31515PA
Min. order quantity is:
1 st
Rörklamma Dubbel Ø16/12.7mm, Lätta Serien, Polypropylen
LNUF316127PP
25 par
1 par
Rörklamma Dubbel Ø10mm, Lätta Serien, Polypropylen
LBG210/10PP
100 st
Rörklamma Dubbel Ø21.3mm, Lätta Serien, Polyamid
Rörklamma Dubbel Ø16mm Lätta Serien Polypropylen Svart
LBG316/16PP
10 st
10 st
LNUF21210PP
Täckplatta 8-12.7mm, DIN305 Lätta Serien
DPL2
Klamma AG 4–25 mm / 4–15 mm
Klamma AG 4–25 mm / 4–15 mm
324.8/19.5-PP-AG-HV-BK
1 par
Rörklamma Dubbel Komplett Ø6mm, Lätta Serien
LBBUSP106/06SADPAS
Rörklammer komplett, lätt serie, dubbel, Santopren, svart, slät - LBBUPM-SADPAS
LBBUPM110/10SADPAS
Rörklamma Dubbel Komplett Ø8mm, Lätta Serien
LBBUPM108/08SADPAS
Rörklamma Dubbel Komplett Ø10mm, Lätta Serien
Rörklamma Dubbel Ø22mm, Lätta Serien, Polypropylen
Rörklamma Dubbel Ø6mm, Lätta Serien, Polypropylen
8 st
Rörklamma Dubbel Ø8mm, Lätta Serien, Polypropylen
100 st
Rörklamma Dubbel Ø18mm Lätta Serien Polypropylen Svart
LGB318/18PP
Rörklammer, lätt serie, dubbel, Polypropylen - LBG
Rörklamma Dubbel Komplett Ø28mm, Lätta Serien
Rörklamma Dubbel Ø12mm, Lätta Serien, Polypropylen