Let dobbelt rørholder ø10-10 - Sort Polypropylen - LBG-210/10-PP
Partnumber:
LBG210/10PP
Package size:
100 st
Min. order quantity is:
1 st
Antal bultar
1
B
16 mm
D1
10 mm
D3
6,8 mm
D4
7 mm
Diameter rör
10 mm
Färg
Svart
H
15 mm
L1
39 mm
L2
22 mm
Modell kod
LBG-210/10-PP
Märke namn
Stauff
S
2 mm
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylen
Typ
Profilerad
d2
10 mm
Åtdragning moment
4 Nm