Light twin clamp ø16-16 - Black Polypropylene - LBG-316/16-PP
Artikelnummer:
LBG316/16PP
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
10 st
Antal bolte
1
B
20 mm
D1
16 mm
D3
6,8 mm
D4
7 mm
Diameter rør
16 mm
Farve
Svart
H
22,5 mm
L1
53 mm
L2
30 mm
Materiale
Polypropylen
Model kode
LBG-316/16-PP
Mærke navn
Stauff
S
2 mm
Temperatur maks.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tilspændingsmoment
4 Nm
Type
Profilerad
d2
16 mm