LGB318/18PP
Förpackningsstorlek:
25 st
Minsta beställningskvantitet:
25 st
SE ANDRA VARIANTER
7 varianter
Utvald variant:
LGB318/18PP
Rörklamma Dubbel Ø18mm Lätta Serien Polypropylen Svart
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal bultar
1
B
20 mm
D1
18 mm
D3
6,8 mm
D4
7 mm
Diameter rör
18 mm
Färg
Svart
H
22,5 mm
L1
53 mm
L2
30 mm
Modell kod
LBG-318/18-PP
Märke namn
Stauff
S
2 mm
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylen
Typ
Profilerad
d2
18 mm
Åtdragning moment
4 Nm