LMC351M3004S
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
3 varianter
Utvald variant:
LMC351M3004S
Mellanstycke Gr3 x B5/160-180
Specifications
Dimensions and shipping
Bultcirkel
300 mm
Bultgänga metrisk
M16
Diameter bulthål
18,0 mm
Diameter fläns
350 mm
Diameter monteringshål
255 mm
Djup
179 mm
Montagetyp
B5
Motor byggstorlek
160, 180 IEC
Pumpgrupp
3
Recess mot motor
250 mm
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C