12G25FDHORX45
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
16 varianter
Utvald variant:
12G25FDHORX45
Presskoppling 45°, Ø3/4'', Inv-M36-DKO-25S
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
118,6 mm
B
67,6 mm
D
3/4"
DN
20 mm
Diameter rör
25 mm
E
31,2 mm
H
46 mm
Modell kod
12G-25FDLORX45
Märke namn
Gates
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
500 hours salt spray ASTM B-117
Serie
S
Slangdimension
3/4 "
Slangkopplingstyp
Med hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Vinkel
45 °
Ytskiktbehandling
TuffCoat™
Åtdragning moment
125 - 135 Nm