12G25FDHORX
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
18 variants
Chosen variant:
12G25FDHORX
Presskoppling Rak, Ø3/4'', Inv-M36-DKO-25S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
90 mm
B
39 mm
D
3/4"
DN
20 mm
Diameter rör
25 mm
H
46 mm
Modell kod
12G-25FDHORX
Märke namn
Gates
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
500 hours salt spray ASTM B-117
Serie
S
Slangdimension
3/4 "
Slangkopplingstyp
Med hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
TuffCoat™
Åtdragning moment
125 - 135 Nm