12G18FDLORX
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
16 varianter
Valgt variant:
12G18FDLORX
Presskoppling Rak, Ø3/4'', Inv-M26-DKO-18L
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
81,5 mm
B
30,5 mm
D
3/4"
DN
20 mm
Diameter rör
18 mm
H
32 mm
Modell kod
12G-18FDLORX
Märke namn
Gates
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
500 hours salt spray ASTM B-117
Serie
L
Slangdimension
3/4 "
Slangkopplingstyp
Med hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryck max.
280 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
TuffCoat™
Åtdragning moment
80 - 90 Nm