10G20MDH
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
12 variants
Chosen variant:
10G20MDH
Presskoppling Rak, Ø5/8'', Utv-M30-DKS-20
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
73 mm
B
35,5 mm
D
5/8"
DN
16 mm
Diameter rör
20 mm
Gänga utv.
M30x2
H
32 mm