10G18MDL
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
16 varianter
Utvald variant:
10G18MDL
Presskoppling Rak, Ø5/8'', Utv-M26-DKL-18
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
64 mm
Arbetstryck
28 MPa
B
26,5 mm
DN
16 mm
Diameter rör
18 mm
Gänga utv.
M26x1,5
H
27 mm